Fudbaler Železničara Stefan Pirgić izabran je u najbolji tim 32. kola Superlige Srbije.
Pirgić je odigrao fantastično u remiju sa Crvenom zvezdom i zbog toga je uvršten u idealnu postavu.
Sjajni vezista nastavlja sa odličnim izdanjima cele sezone, a ovo priznanje još jednom potvrđuje sjajnu formu u kojoj se nalazi.
Bravo, Pirga!