Aktivacija i futing: Odrađen prvi trening na pripremama u Moravskim Toplicama

Železničar je u petak, u popodnevnim časovima, stigao u Moravske Toplice na dvonedeljne pripreme. Posle kraćeg odmora od puta, ekipa je izašla na teren i odradila prvi trening.

Fokus treninga bio je na aktivaciji, pred naporan rad koji očekuje izabranike Radomira Kokovića.

Posle detaljnog istezanja i lakše vežbe sa loptom, trening je završen „futingom“.

Već u subotu su na programu dva treninga – prepodne i popodne i u tom ritmu će se raditi do prve utakmice sa ekipom Volfsbergera 30. juna.